В НПП “Подільські Товтри” розпочалась акція “Збережемо первоцвіти”

Незабаром весна… Зелене царство природи поступово прокидається. На прогрітих сонцем галявинах цвітуть дивовижні рослини – первоцвіти, які пристосувались цвісти тоді, коли в лісі на деревах ще нема листя, і кожен теплий сонячний промінчик доходить до самої землі. Всі ці рослини знаходяться на межі зникнення, більшість з них занесена до Червоної книги України. Для їх захисту і охорони працівники Парку щороку організовують природоохоронні заходи в рамках акції «Збережемо первоцвіти».

Продовжити читання “В НПП “Подільські Товтри” розпочалась акція “Збережемо первоцвіти””

«Вчимося сортувати відходи»

З 11 по 15 лютого 2019 р. в Староушицькому ліцеї пройшов шкільний етап конкурсу «Вчимося сортувати», організаторами якого є громадські організації «Український центр європейської політики» та «Україна без сміття» за підтримки Британського посольства в Україні.

Продовжити читання “«Вчимося сортувати відходи»”

Заходи до Дня ВБУ у Подільському ліцеї

В Подільському ліцеї відбулись заходи до Всесвітнього дня водно-болотних угідь! Школярів познайомили з особливими територіями, біорізноманіттям та їх важливим значенням у регуляції мікроклімату.

Продовжити читання “Заходи до Дня ВБУ у Подільському ліцеї”

Науково-практичний семінар для вчителів та вихователів

8 лютого 2019 року співробітники НПП “Подільські Товтри” провідний фахівець з екологічної освіти Дем’янова О.В., старший науковий співробітник Одукалець І.О. взяли участь у роботі семінару «Наступність між дошкільною та початковою ланками освіти в контексті впровадження Нової української школи» який проводився на базі Довжоцького ЗДО «Веселка».

Продовжити читання “Науково-практичний семінар для вчителів та вихователів”

Еколого-освітній захід у ЗОШ №8

8 лютого для учнів 7 класу НВК №8 провідний фахівець з екологічної освіти Валентина Борчук провела еколого-освітній захід до Всесвітнього дня водно-болотних угідь. Учні поринули у загадковий світ водно-болотних екосистем та взяли участь у еко-квесті.

Продовжити читання “Еколого-освітній захід у ЗОШ №8”

Урок спілкування з природою для школярів

7 лютого провідні фахівці з екологічної освіти НПП «Подільські Товтри» Валентина  Борчук, Олена Дем’янова та Олексій Лучков провели урок спілкування з природою для школярів 4-го класу ЗОШ №1, присвячений Дню водно-болотних угідь.

Продовжити читання “Урок спілкування з природою для школярів”

Уроки до Дня ВБУ у Грушківському ліцеї

У Грушківському ліцеї до Всесвітнього дня водно-болотних угідь вчитель географії Микола Гакман провів інформаційні уроки на тему “Ми не безсилі у протидії змінам клімату” та познайомив дітей з екосистемами ВБУ і їх значенням для людини.

Продовжити читання “Уроки до Дня ВБУ у Грушківському ліцеї”

Лекторій для студентів Коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету

Працівниками парку до Всесвітнього дня водно-болотних угідь вже проведено чимало еколого-освітніх, пізнавальних та природоохоронних заходів. Тематика зустрічей акцентована на важливості збереження ВБУ як екосистем, які можуть вплинути на процес змін клімату. Так, 6 лютого було проведено лекторій для студентів Подільського державного аграрно-технічного університету.

Продовжити читання “Лекторій для студентів Коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету”

Семінар до Міжнародного дня водно-болотних угідь

5 лютого 2019 р. в приміщенні національного природного парку “Подільські Товтри” відбувся семінар на тему “Ми не безсилі у протидії змінам клімату”, який був присвячений Міжнародному дню водно-болотних угідь.

Продовжити читання “Семінар до Міжнародного дня водно-болотних угідь”