Підведені підсумки дитячого конкурсу до Міжнародного дня захисту тварин

НПП “Подільські Товтри” в рамках природоохоронної акції “Міжнародний День захисту тварин” проводив конкурс дитячої творчості серед учнів шкіл міста та районів. Підсумки конкурсу підведені 25.10.2018 р.

Продовжити читання “Підведені підсумки дитячого конкурсу до Міжнародного дня захисту тварин”

Екологічний урок у кабінеті лабораторних досліджень та моніторингу НПП «Подільські Товтри»

Провідний фахівець науково-дослідного відділу Андрій Нікітін провів урок екологічних знань для членів гуртка позашкільного навчально-виховного об’єднання «Людина і довкілля». Учні познайомилися із водними ресурсами території Парку. Дізнались про екологічний стан річок, якість поверхневих та підземних вод та джерела їх забруднення.

Продовжити читання “Екологічний урок у кабінеті лабораторних досліджень та моніторингу НПП «Подільські Товтри»”

Виставка дитячих робіт до Міжнародного дня захисту тварин

16 жовтня 2018 р. в сонячний жовтневий день в Староушицькому екоцентрі відбулась виставка робіт, створених власними руками школярів Староушицького ліцею. Виставка присвячена Міжнародному дню захисту тварин.

Продовжити читання “Виставка дитячих робіт до Міжнародного дня захисту тварин”

Дитяча районна науково-практична конференція «Навколишнє середовище і здоров’я людини»

10 жовтня 2018 року на базі Довжоцького НВК відбулася дитяча науково-практична конференція «Навколишнє середовище і здоров’я людини» серед учнів шкіл Камянець-Подільського району, які розташовані на території НПП “Подільські Товтри”.

Продовжити читання “Дитяча районна науково-практична конференція «Навколишнє середовище і здоров’я людини»”

Екологічний урок в Довжоцькому ДНЗ “Веселка”

Вже більше року триває активна співпраця НПП “Подільські Товтри” та педагогічного колективу Довжоцького ДНЗ “Веселка”. 9 жовтня 2018 р. провідні фахівці з екологічної освіти НПП “Подільські Товтри” Одукалець І.О. та Дем’янова О.В. завітали до вихованців цього закладу. Зустріч пройшла в рамках акції “Всесвітній день захисту тварин”.

Продовжити читання “Екологічний урок в Довжоцькому ДНЗ “Веселка””

Виховний захід до Всесвітнього дня захисту тварин

3 жовтня 2018 р працівники Парку долучились до проведення виховного заходу «Мій чотириногий друг» присвяченому Всесвітньому дню захисту тварин. На святі були присутні представники екологічних загонів всіх шкіл міста. Кожного року із лав “Екологічної варти” в доросле життя йдуть старшокласники а їх місце займають вартівці середнього шкільного віку. Також відбулась урочиста посвята учнів шкіл в спілку «Екологічна варта».

Продовжити читання “Виховний захід до Всесвітнього дня захисту тварин”

Не пали – бережи природу!

Протягом багатьох десятиліть в українців вироблялась звичка спалювати восени та весною опале листя сухі трави та інших рештки рослин що залишаються в процесі вирощування на присадибних ділянках. Для багатьох осінь та весна асоціюється з купами палаючого листя і запахом диму. Тому практично ніхто не задумується, як це негативно впливає на природу і на нас самих. Настав час відмовитися від цієї шкідливої звички і свій вклад у це повинен зробити кожен із нас.

Продовжити читання “Не пали – бережи природу!”

Заходи в рамках природоохороної акції “Європейська ніч кажанів”

Заходи в рамках природоохороної акції “Європейська ніч кажанів” розпочато у офісному приміщенні Парку.

Продовжити читання “Заходи в рамках природоохороної акції “Європейська ніч кажанів””

Свято квітів у Староушицькому еколого-освітньому центрі

19.09.2018 року в Староушицькому еколого-освітньому центрі відбулося Свято Квітів.

Чарівна осінь. Щедра осінь. Фрукти, овочі, квіти – все це радує людей різноманітністю барв, смаків, відтінків. Осінь улюблена пора поетів – мрійників. А скільки  осінніх квітів цвітуть на теренах Національного природнього парку «Подільські Товтри»! Це неоціненне багатство, яким ми маємо дорожити!

Продовжити читання “Свято квітів у Староушицькому еколого-освітньому центрі”