Працівники національного природного парку «Подільські Товтри» і надалі продовжують проводити різноманітні еко заходи з внутрішньо переміщеними особами що проживають на сьогодні у місті Кам’янці-Подільському.

Працівники національного природного парку «Подільські Товтри» і надалі продовжують проводити різноманітні еко заходи з внутрішньо переміщеними особами що проживають на сьогодні у місті Кам’янці-Подільському.

Продовжити читання “Працівники національного природного парку «Подільські Товтри» і надалі продовжують проводити різноманітні еко заходи з внутрішньо переміщеними особами що проживають на сьогодні у місті Кам’янці-Подільському.”

За ініціативи працівників Національного природного парку «Подільські Tовтри» вкотре відбулася зустріч із внутрішньо тимчасовими переселенцями

За ініціативи працівників національного природного парку «Подільські Tовтри» вкотре відбулася зустріч із внутрішньо тимчасовими переселенцями нашого міста. На цей раз співробітники «Подільських Товтр» відчинили двері Кам’янець-Подільського ботанічного саду, який своїм цвітінням різноманітних квітів та кущів зачарував кожного присутнього.

Продовжити читання “За ініціативи працівників Національного природного парку «Подільські Tовтри» вкотре відбулася зустріч із внутрішньо тимчасовими переселенцями”

👩🏻‍🏫ЗАСІДАННЯ МІЖВІДОМЧОЇ РОБОЧОЇ ГРУПИ👩🏼‍💻

🗓26 квітня 2022 року на чолі з директором Департаменту природних ресурсів та екології облдержадміністрації проведено спільне засідання представників міжвідомчої робочої групи з питань сприяння охорони та відтворення водних біоресурсів, Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства, Головного управління Національної поліції, Державної екологічної інспекції, Головного управлінням Держпродспоживслужби, Регіонального офісу водних ресурсів у Хмельницькій області, Національного природного парку «Подільські Товтри».

Продовжити читання “👩🏻‍🏫ЗАСІДАННЯ МІЖВІДОМЧОЇ РОБОЧОЇ ГРУПИ👩🏼‍💻”

20 квітня співробітники Національного природного парку «Подільські Товтри» черговий раз завітали до дітей тимчасових переселенців, що проживають в гуртожитках нашого міста.

20 квітня співробітники Національного природного парку «Подільські Товтри» черговий раз завітали до дітей тимчасових переселенців, Продовжити читання “20 квітня співробітники Національного природного парку «Подільські Товтри» черговий раз завітали до дітей тимчасових переселенців, що проживають в гуртожитках нашого міста.”

ДЕНЬ ЗЕМЛІ 2022

Впродовж останніх 50 років, щороку 22 квітня, мільярди людей у ​​всьому світі об’єднуються заради збереження нашого довкілля.
Підтримайте День Землі прибиранням!
Національний природний парк Подільські Товтри – окраса Поділля та найбільший національний парк України. Ми любимо наш парк за красу ландшафтів, різноманіття рослин і тварин, за доступність цієї краси. Усе це неоціненне багатство потребує й нашої допомоги. Потребує прибирання і догляду. Чисті береги річок, ліси, стежки, парки, двори означає сприятливе середовище для більшості видів тварин і рослин і затишок для нас.
Участь у великому прибиранні має на меті формування кола однодумців, які прагнуть досягти наших спільних цілей – захисту навколишнього середовища. Сьогодні ми як ніколи відчуваємо силу єднання.
Закликаємо зробити свій посильний внесок у створення затишку у своїй місцевості та на нашій планеті. Для нас кожен день – День Землі.
Зберіть сміття у дворі, в парку, на лісовій галявині чи приберіть берег річки. Гуртуйтесь, долучайтесь до прибирання, створюйте красу навколо себе і діліться результатами своїх здобутків з нами – додавайте до фотозвітів хештеги – #InvestInOurPlanet #InvestInOurPark
Ця мила мордочка буде нам дуже вдячна!