12 квітня фахівці Парку спільно з учнями Староушицького ліцею висадили алею дуба звичайного у сквері центральної садиби громади.

Національний природний парк «Подільські Товтри» з нагоди відзначення Дня довкілля, яке цього року припадає на 15 квітня, започаткував акцію «Парк тисячоліть». Метою акції є створення нових скверів та алей задля вшанування загиблих Героїв у російсько-українській війні.

12 квітня фахівці Парку спільно з учнями Староушицького ліцею (директор Оксана Тимчук, керівник екоцентру нацпарку – Марина Юрченко) висадили алею дуба звичайного у сквері центральної садиби громади.
Віднині алея нагадуватиме про загиблих Героїв, які віддали своє життя за незалежність України. Це Валентин Петрук з с.Гута-Чугорська, Станіслав Кузьмінський з с.Рункошів, Євген Березніков, Олександр Царук та Максим Зеленчонок з смт Стара Ушиця. Вічна їм шана і пам’ять…
Щира вдячність усім, хто підтримує акції Національний природний парк “Подільські Товтри” та дбає про довкілля!
На зображенні може бути: 8 людей, трава та деревоНа зображенні може бути: 2 людини та деревоНа зображенні може бути: 2 людиниНа зображенні може бути: 1 особа та траваНа зображенні може бути: 1 особа та траваНа зображенні може бути: 12 людей, трава та деревоНа зображенні може бути: 3 людини, трава та деревоНа зображенні може бути: 9 людей та деревоНа зображенні може бути: 1 особа, дерево та траваНа зображенні може бути: 8 людей та деревоНа зображенні може бути: 6 людей та дерево

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *