3 травня – День Сонця (National Day of the Sun)

3 травня – День Сонця (National Day of the Sun) 🌞☀️☀️

Сонце, 🌞вітер, 💨морські хвилі 🌊і біомаса є енергетичною сировиною, яка постійно оточує нас і яку людство здавна навчилось використовувати. Це відновлювальна енергія.
Для того, щоб привернути увагу до можливості використання відновлюваних джерел енергії, Європейське відділення Міжнародного товариства сонячної енергії (МОСЕ) (ISES-Europe) з 1994 року ініціювало проведення щорічного Дня Сонця🌞
Сонце являє собою могутнє джерело енергії, без якої неможливе життя всього живого на Землі. Воно постійно випромінює в усіх ділянках спектра електромагнітні хвилі – від рентгенівських і ультрафіолетових променів до радіохвиль. Це випромінювання істотно впливає на Землю – нагріває її, дає світло й тепло, необхідні для життя.
Як і з будь-яким видом енергії, з сонячною енергією треба поводитись обережно. У використанні сонячної енергії є багато плюсів: енергетична незалежність, ця енергія більш безпечна ніж атомна чи теплова; можливість отримувати прибуток. Проте є і негативні моменти, які потрібно вирішувати: сонячні батареї потрібно правильно утилізовувати; це досить дороговартісна енергетична система; при встановленні сонячних батарей, потрібно враховувати місце монтування їх. Оскільки під батареї не потрапляє сонце, що призводить до деградації ґрунту і середовища. Тому всі ці моменти потрібно враховувати.
А ще сучасний герб міста Кам’янця-Подільського зображує в синьому полі золоте усміхнене сонце з шістнадцятьма променями. Сяюче сонце з шістнадцятьма променями — нагадує про часи, коли народи світу, в тому числі і наші предки, вшановували небо та небесні світила символічними зображеннями на скелях, стінах печер, на різних предметах. Сонце, як і інші світила, було символом родючості. Автор гербу є Олександр Горбань, герб затверджено міською радою 21 вересня 1995 року.
Все буде сонячна, уквітчана Україна!🇺🇦