ДЕНЬ ЗЕМЛІ 2022

Впродовж останніх 50 років, щороку 22 квітня, мільярди людей у ​​всьому світі об’єднуються заради збереження нашого довкілля.
Підтримайте День Землі прибиранням!
Національний природний парк Подільські Товтри – окраса Поділля та найбільший національний парк України. Ми любимо наш парк за красу ландшафтів, різноманіття рослин і тварин, за доступність цієї краси. Усе це неоціненне багатство потребує й нашої допомоги. Потребує прибирання і догляду. Чисті береги річок, ліси, стежки, парки, двори означає сприятливе середовище для більшості видів тварин і рослин і затишок для нас.
Участь у великому прибиранні має на меті формування кола однодумців, які прагнуть досягти наших спільних цілей – захисту навколишнього середовища. Сьогодні ми як ніколи відчуваємо силу єднання.
Закликаємо зробити свій посильний внесок у створення затишку у своїй місцевості та на нашій планеті. Для нас кожен день – День Землі.
Зберіть сміття у дворі, в парку, на лісовій галявині чи приберіть берег річки. Гуртуйтесь, долучайтесь до прибирання, створюйте красу навколо себе і діліться результатами своїх здобутків з нами – додавайте до фотозвітів хештеги – #InvestInOurPlanet #InvestInOurPark
Ця мила мордочка буде нам дуже вдячна!