Екологічна кав’ярня для студентів

 4 квітня 2019 р. співробітниками Національного природного парку «Подільські Товтри» для студентів К-ПНУ спеціальності “Початкова освіта” було організовано зустріч у форматі «Екологічної кав’ярні».

Завідувач науково-дослідного відділу НПП “Подільські товтри” Дребет Михайло Васильович ознайомив студентів з захопливим світом птахів та зі світовими та українськими організаціями, діяльність яких спрямована охорону та збереження популяції птахів. А також спонукав здобувачів вищої освіти до цікавого і багатогранного споглядання за птахами – birdwatching.

З територіальними межами, рельєфом, флорою та фауною природоохоронної території національного природного парку «Подільські Товтри» слухачам розповіла старший науковий співробітник Одукалець Інна Олександрівна. Це була надихаюча подорож до історичних джерел формування екологічної зони природного парку «Подільські Товтри», мальовничими куточками нашого краю, цікаві знайомства з численними мешканцями тутешніх куточків природи та милування неймовірною красою різноманітного рослинного світу. Відбулось обговорення можливостей збереження екологічного середовища та запобігання зникнення рідкісних видів живих організмів та краси природної території.

На завершення нашого дружнього спілкування, з меседжем в перспективу методики вивчення освітньої галузі «Природознавство» та на майбутню професійну діяльність виступила провідний фахівець екологічної освіти «Подільські Товтри» Дем’янова Олена Вікторівна. Студенти ознайомились з низкою цікавих, нестандартних інтерактивних форм та методів ознайомлення здобувачів початкової освіти з природою рідного краю, цінністю збереження екології, пошуком цікавої інформації, яка несе природоохоронне спрямування та формує природо відповідні компетентності.