Лекторій для найстарших

Працівники НПП “Подільські Товтри” проводять еколого-просвітницьку роботу з різними верствами населення та знаходять диференційований підхід як до найменших відвідувачів, так і до людей старшого і навіть похилого віку, які більше за всіх потребують уваги та спілкування.

Декілька років поспіль нами проводились Віртуальні подорожі заповідними стежками Подільських Товтр; вироби, які залишали учні після підведення підсумків дитячих конкурсів, нами було передано до територіального центру соціального обслуговування “Турбота”, аби створити святкову атмосферу до Різдвяних свят.

7 листопада провідні фахівці з екологічної освіти провели лекторій на тему: “Національні природні парки у системі природоохоронних установ України” для слухачів університету третього віку – безкоштовний навчальний заклад для пенсіонерів м. Кам’янця-Подільського.

Слухачі отримали позитивні емоції та гарний настрій, а ми – захоплення від їх сяючих очей. Надалі ми домовились про спільне проведення природоохоронних акцій та заходів, які можуть стати прикладом для молоді та спонукатимуть небайдуже ставитись до навколишнього природного середовища і рішуче проявляти свою громадську позицію.