Міський екологічний семінар-тренінг «Школа вартового лідера»

5 березня 2015 р. в науково-екологічному центрі НПП «Подільські Товтри» було проведено міський екологічний семінар-тренінг на тему: «Школа вартового лідера». У заході взяли участь 26 вартових лідерів старшокласників та 13 координаторів шкільних загонів «Екологічна варта».

З привітальним словом виступила методист НМЦ управління освіти і науки Ніколайчук Н.Є. та науковий співробітник НПП «Подільські Товтри», заступник голови Кам’янець-Подільського районного осередку Всеукраїнської екологічної ліги Одукалець І.О.

Як організувати навчання у «Школі вартового лідера?» Яким змістом його наповнити? Що враховувати при визначенні завдань і видів діяльності, при плануванні роботи, доповіла Гільфанова Н.А., голова міського осередку ВДС «Екологічна варта».

Під час тренінгу були обговорені питання: «Що таке лідерство?», «Яку людину ми називаємо лідером?». Під час інтерактивних вправ учні навчились розрізняти поняття «формальне» і «неформальне лідерство» та стимулювати в собі відповідні якості.

Проведені вправи, під час тренінгу Дем’яновою О.В., провідним фахівцем з екологічної освіти НПП «Подільські Товтри» допомогли учасникам тренінгу визначати своє відношення до природи. Учасники семінару висловлювали свою думку щодо збереження навколишнього середовища та з’ясували хто насправді вирішує екологічні проблеми планети.

По завершенні тренінгу учасники мали можливість висловити своє враження від зустрічі через тестування «Сподівання та реальність».