Міжнародний день захисту тварин в НПП “Подільські Товтри”

Організація дитячого свята до Міжнародного дня захисту тварин стала вже доброю традицією Національного природного парку “Подільські Товтри”.

5 жовтня на території міського еколого-натуралістичного центру був проведений Зоологічний квест для учнів четвертих класів НВК №13 та спеціалізованої ЗОШ-інтернату Хмельницької обл. ради. Організаторами події виступили НПП «Подільські Товтри», міський еколого-натуралістичний центр, міський відділ освіти.

В еколого-натуралістичному центрі діє невеликий зоопарк, в якому доглядають за тваринами, які були травмовані і не мають можливості перебувати в природніх умовах. Кожна зупинка квесту знаходилась біля вольєру з тваринами і дітям було запропоновано виконати декілька цікавих завдань, присвячених мешканцям зоопарку. На завершення заходу було проведено мастер-клас з боді-арту та весела дискотека.

Також в рамках Міжнародного дня захисту тварин НПП «Подільські Товтри» проводить конкурс дитячої творчості «Тварини у моєму житті». Учням запропоновано створити презентації на такі теми: “Тварини у моєму житті”, “Як я допомагаю тваринам”. Це надасть дітям можливість розповісти про своїх улюбленців та про те, як вони допомагаєте свійським та диким тваринам, птахам.

Учням молодших класів, які ще не вміють працювати на комп’ютері, пропонуємо створити улюблену тваринку з будь-якого матеріалу (бісеру, паперу, пластиліну, пластикових пляшок, природних матеріалів тощо). З кращих робіт облаштовується виставка в екоцентрі НПП. Ось які цікаві роботи ми вже отримали.