Національний природний парк «Подільські Товтри» приєднався до акції «Зробимо Україну чистою разом»

В рамках Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою разом» працівники Національного природного парку «Подільські Товтри» спільно з громадськістю та волонтерами провели масштабне прибирання території парку.

В Чемеровецькому природоохоронному науково-дослідному відділенні спільно з представниками Сатанівської селищної громади, педагогічним колективом та учнями Сатанівської ЗОШ I-IIIст. було проведено прибирання територій «Урочище Водопад» та берегову смугу р.Збруч від «В’їзної Брами» до Екоосвітнього візит-центру НПП «Подільські Товтри». Спільно з волонтерським загоном Свіршковецької ЗОШ І-ІІ ст. очистили ділянки біля школи та провели прибирання біля пам’ятника загиблим бійцям під час Великої вітчизняної війни. Організаторами було закуплено сміттєві пакети та одноразові рукавички, організовано під’їзд до місць прибирання та вивіз сміття на подальшу утилізацію.

В результаті акції було зібране сміття об’ємом 14 та 7 м кубічних відповідно. В Староушицькому природоохоронному науково-дослідному відділенні в районі Бакотської затоки було проведено розчищення екологічної стежки довжиною 600 м. В Староушицькому екоцентрі, створеному на базі Староушицької спеціалізованої школи I-III ступенів екологічного напрямку проведено прибирання території школи та парку від сміття та листя, загальношкільний захід «Практичне заняття від експертів екологів», проведена агітація та пропаганда серед населення смт. Стара Ушиця за чистоту природи рідного краю, проведена посадка квітів на пришкільній клумбі під гаслом «За чисте та квітуче довкілля».

В м. Кам’янці-Подільському волонтери – студенти природничого факультету Кам’янець-Подільського національного університету очистили від смиття Смотрицький каньйон – пам’ятку природи загальнодержавного значення. Акція «Зробимо Україну чистою разом» допомагає виховувати у молодого покоління любов до природи, почуття прекрасного, бережливого ставлення до оточуючих природних багатств. а також об’єднує молодь в боротьбі за чисте довкілля.