Науково-практичний семінар для вчителів та вихователів

8 лютого 2019 року співробітники НПП “Подільські Товтри” провідний фахівець з екологічної освіти Дем’янова О.В., старший науковий співробітник Одукалець І.О. взяли участь у роботі семінару «Наступність між дошкільною та початковою ланками освіти в контексті впровадження Нової української школи» який проводився на базі Довжоцького ЗДО «Веселка».

На семінарі були присутні завідувачі дошкільних закладів освіти, вчителі початкових класів та вихователі старших груп. З доповідями виступили : методист дошкільної та початкової освіти районного відділу освіти Кашуба Н.Л., завідувач кафедри теорії та методики початкової освіти Кам’янець-Подільського національного університету ім. Івана Огієнка – Гудима Н.В., викладач цієї ж кафедри Московчук Л.М.

Директор Довжоцького ЗДО «Веселка» презентувала гостям нове видання – збірку матеріалів з досвіду роботи щодо екологічного та патріотичного виховання в дошкільному закладі – «Криниця – життєдайне джерело» рецензентами якого є І.О. Одукалець та О.В. Дем’янова. Також працівники Парку познайомили освітян із формами та методами еколого-освітньої роботи.