Низка заходів у Староушицькому ліцеї до Дня ВБУ

З нагоди відзначення Всесвітнього дня водно-болотних угідь у Староушицькому ліцеї пройшли ряд екопросвітницьких заходів.
Юні екологи на заняттях гуртків «Природа рідного краю» (керівник Левко Лариса Афанасіївна) та «Юні екологи» (керівник Юрченко Марина Василівна) обговорили важливість екосистем водно-болотних угідь у протидії змінам клімату, їхню цінність у отриманні прісної води, продукуванні кисню, зменшенні рівня повеней та збереженні природних місць проживання багатьох водоплавних тварин і рослин.

Школярі з великим інтересом переглянули цікаву пізнавальну презентацію про мережу водно-болотних угідь міжнародного значення в Україні, серед яких є і 2 об’єкти, що знаходяться у нашому рідному краї на території Національного природного парку „Подільські Товтри” – Бакотська затока і пониззя р. Смотрич.

Для молодших школярів вчителі Ткачук Антоніна Федорівна та Левко Лариса Афанасіївна провели майстер-клас з виготовлення лебедів, які виступають своєрідним символом водно-болотних угідь. Метою майстер-класу було виховання у дітей любові і бережливого ставлення до рідної природи, розвиток почуття необхідності охорони водоплавних птахів.