Працівники Національного природного парку «Подільські Товтри» спільно з громадськістю борються з незаконним виловом риби під час нересту

З 1 квітня в Україні розпочався нерест і діє заборона на вилов риби. В р. Дністер з усіма притоками та водосховищами заборонено рибальство до 10 червня, в Дністровському водосховищі до 29 червня.

Працівники національного природного парку «Подільські Товтри» спільно з правоохоронними органами та громадськістю розпочали проводити рейди з метою попередження незаконного вилову риби під час нересту. Під час рейду в межах Дністровського водосховища в районі с. Крушанівка та смт. Стара Ушиця було виявлено і вилучено знаряддя незаконного лову. Затримано двоє порушників, які передані до правоохоронних органів.

Під час рейду працівників НПП та Кам’янець-Подільського районного відділу поліції на річці Дністер в районі сел Гринчук та Бабшин було виявлено незаконні засоби вилову риби. В присутності журналістів каналу ICTV, представників громадського формування «Міська Варта», співробітників районної поліції жива риба була повернена в середовище свого існування а та, що загинула, – утилізована.

Подібні рейди проводитимуться систематично. Тому відділ державної охорони природозаповідного фонду НПП «Подільські Товтри» попереджає всіх любителів браконьєрського вилову риби замислитись про наслідки своїх незаконних дій, оскільки за дані правопорушення законодавством передбачається адміністративна або кримінально відповідальність.