Регіональна молодіжна науково-практична конференція «Молоді дослідники-природі Поділля»

20 травня 2020 року відбулася щорічна регіональна молодіжна науково-практична конференція «Молоді дослідники-природі Поділля».
У зв’язку з карантином конференцію було проведено у режимі онлайн. Організатори конференції НПП «Подільські Товтри» КПНУ імені Івана Огієнка та громадські організації Кам′янець-Подільський районний осередок ВЕЛ, Товариство Подільських природодослідників та природолюбів. До участі у молодіжній конференції долучились 13 учасників: учні шкіл міста Кам’янця-Подільського та районів території НПП Подільські Товтри, студенти природничого факультету КПНУ. Для оцінки робіт було створено комітет до складу якого увійшли доцент кафедри Біології та методики її викладання, докт. біол.наук Любінська Л.Г., завідувач кафедри Екології, докт. с-г наук , професор Любинський О.І., заступник декана природничого факультету з наукової роботи, канд геог. наук Гарбар В.В., головний природознавець, заступник директора НПП «Подільські Товтри Свиридюк Д.О., провідний інженер служби водних ресурсів басейну р. Дністер Бойко Р.І. провідний фахівець з екологічної освіти Дем′янова О.В., модератор конференції –старший науковий співробітник Одукалець І.О.
Учасники конференції у своїх доповідях висвітлювали питання дослідження біорізноманіття Поділля, проблеми його збереження та охорони. Дякуємо усім хто долучився до незвичного формату проведення цьогорічної конференції. Усі учасники та їхні наукові керівники отримають електронні сертифікати про участь у науково-практичній конференції. Бажаємо усім успіхів у подальшій науковій діяльності.