Регулювання чисельності лисиці звичайної

З 27 листопада до 31 січня на території національного природного парку «Подільські Товтри» групами мисливців під керівництвом штатних єгерів мисливських колективів Кам’янець-Подільського та Чемеровецького УТМР буде проводитись регулювання чисельності лисиці звичайної.

Згідно ст. 21 Закону України «Про природно-заповідний фонд України» на територіях національних природних парків заборонене мисливство (в т.ч. полювання).

Дозвіл на регулювання чисельності лисиці в господарській зоні національного парку, в межах наданих у користування мисливських угідь, виданий Департаментом природних ресурсів та екології Хмельницької ОДА відповідно до вимог статті 33 ЗУ «Про мисливське господарство та полювання», враховуючи рішення засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Хмельницькій ОДА (протокол № 1 від 24.11.2021 року).

Відповідно до виданого Дозволу на Держпродспоживслужбу покладено завдання забезпечення дослідження усіх відстріляних особин на сказ для вивчення епізоотичної ситуації.

У разі порушення умов Дозволу Департамент природних ресурсів та екології облдержадміністрації має право анулювати Дозвіл на проведення зазначених заходів.

Дозвіл після проведення заходів з відміткою про результати та письмовим звітом підлягає поверненню в Департамент природних ресурсів та екології Хмельницької ОДА.