Студентський екологічний форум

19 квітня 2018 р. в НПП «Подільські Товтри» відбувся студентський екологічний форум, присвячений Дню Довкілля та 100-річчю від дня створення КПНУ імені Івана Огієнка.

У форумі брали участь завідувач кафедрою екології, доктор сільськогосподарських наук, професор Любинський Олександр Іванович, завідувач кафедрою Біології та методики її викладання, доктор біологічних наук, професор Любінська Людмила Григорівна, доцент кафедри Екології, кандидат біологічних наук Федорчук Іван Вікторович, завідувач відділом флори та рослинності Кам’янець-Подільського ботанічного саду Пономаренко Тетяна Михайлівна, студенти спеціальності екологія КПНУ імені Івана Огієнка та працівники парку.

З вітальним словом виступив в.о. директора НПП «Подільські Товтри» Оцишен Олександр Васильович, який відзначив важливість збереження природних екосистем.

Любінська Л.Г. підняла проблемні питання щодо відновлення рослинного покриву на території ПЗФ. Одукалець І.О., провідний фахівець з екологічної освіти доповідала про послуги та блага, які нам надають екосистеми.

На завершення форуму студентами під керівництвом фахівців було створено модель природохоронного об’єкту «Чотири кавалери» з висадженням на ньому типової степової та лучно-степової рослинності. Розташували об’єкт поблизу адміністративної будівлі НПП з метою ефективного проведення наукової, еколого-просвітньої діяльності.