Велике прибирання природоохоронних об’єктів

У Всесвітній день води, який відзначається 22 березня, співробітники НПП «Подільські Товтри» (директор Олександр Оцишен) організували масове прибирання природоохоронної території – рекреаційної зони «Студениця» (розташована на узбережжі Бакотської затоки, водно-болотного угіддя Міжнародного значення). Мета акції запобігти негативному впливу відходів на довкілля та здоров’я людей, адже Дністер є джерелом постачання питної води.

Було зібрано значну кількість пластику, скляної тари та інших побутових відходів на береговій смузі Бакотської затоки.

Крім того, у Міжнародний день лісів працівники Чемеровецького природоохоронного науково-дослідного відділення прибрали від твердого побутового сміття територію Сатанівської дачі – заказника загальнодержавного значення, об’єкта Всесвітньої природної спадщини ЮНЕСКО “Букові праліси і давні ліси Карпат та інших регіонів Європи”.

Проведений захід не тільки приніс користь довкіллю але й  згуртував трудовий колектив задля досягнення спільної мети – прибраних, чистих берегів Бакотської затоки та Сатанівської дачі з мальовничими пейзажами та цінними ландшафтними комплексами.

Акції будуть продовжуватись. Долучайтеся і пам’ятайте: чисто там, де не смітять!