VII регіональна науково-практична конференція «Молоді дослідники – природі Поділля»

15 квітня 2015 року в К-ПНУ імені Івана Огієнка відбулась VII регіональна науково-практична конференція «Молоді дослідники – природі Поділля».

Конференція організована та проведена працівниками НПП «Подільські Товтри» спільно з вкладачами та студентами природничого факультету КПНУ. Учасниками конференції були учні шкіл Дунаївецького та Кам’янець-Подільського районів, м. Кам’янця-Подільського, а також студенти та магістранти природничого факультету К-ПНУ імені Івана Огієнка. Для участі в конференції було заявлено та прослухано 18 доповідей природничих дисциплін різноманітного спрямування.

За результатами обговорення, серед представлених студентських робіт кращими визнані доповіді – Меліксетян Альони (студентка 51-БГ групи) – І місце; Пічкура Богдана (студент 52-ГБ групи) – ІІ місце та Боднар Марії (магістрант 11-МБ групи) – ІІІ місце. Серед кращих учнівських робіт – Литвинюк Дарина та Валігурський Устим (Староушицький НВК №1) – І місце; Костюк Ігор (Кам’янець-Подільський ліцей з посиленою військово-спортивною підготовокою) та Кисилівська Юлія (Грушківський НВК) – ІІ місце; Олійник Сніжана (Кам’янець-Подільський НВК №3) – ІІІ місце. Вітаємо переможців!