За ініціативи працівників Національного природного парку «Подільські Tовтри» вкотре відбулася зустріч із внутрішньо тимчасовими переселенцями

За ініціативи працівників національного природного парку «Подільські Tовтри» вкотре відбулася зустріч із внутрішньо тимчасовими переселенцями нашого міста. На цей раз співробітники «Подільських Товтр» відчинили двері Кам’янець-Подільського ботанічного саду, який своїм цвітінням різноманітних квітів та кущів зачарував кожного присутнього.

Науковий співробітник Інна Одукалець ознайомила усіх з історією створення саду, а також розповіла про його колекцію квітучих рослин, в тому числі екзотичних рослин та первоцвітів що занесенні до Червоної Книги України.
Захоплюючою та цікавою була розповідь про хвойні дерева та визначення їх віку. За допомогою бура діти разом із старшим науковим співробітником встановлювали вік сосні, кипарису та туї.
Провідні фахівці з екологічної освіти Лілія Пасічник та Олена Дем’янова провели еколого-пізнавальний квест «Світ в твоїх руках», де учасники гри-квесту розгадували складні інтелектуальні завдання і головоломки, відгадували загадки про рослинний і тваринний світ, збирали пазли, просуваючись від однієї екологічної станції до іншої. А на завершення поринули у пошуки скарбу, розгадуючи тематичні ребуси.
Не можна не відмітити що саме такі зустрічі, заходи налаштовують на позитив як і гостей нашого міста так і самих працівників національно природного парку «Подільські Товтри» які прикладають чимало зусиль аби залишити приємні враження кожного, хто виявив бажання пізнати більше дивовижний світ природи.