22 червня 2022 року працівниками національного природного парку «Подільські Товтри» проведено еколого-освітній захід «Пізнання природи»

22 червня 2022 року працівниками національного природного парку «Подільські Товтри» проведено еколого-освітній захід «Пізнання природи»,  для внутрішньо переміщених осіб на базі еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Діти та їх батьки мали можливість поспостерігати за птахами, акваріумними рибками, декоративними кроликами та іншими видами тварин. Також ознайомилися з музеєм хліба, в якому зібрані експозиції традиційних хлібопекарських виробів нашого регіону.

Провідні фахівці з екологічної освіти провели з дітьми та їх батьками  пізнавальні ігри та розваги: розповідали казки з участю тварин, розгадували кросворди, складали пазли, відгадували загадки.

Такі заходи надають можливість тіснішому спілкуванню з природою, пізнати світ повніше, сприяють поглибленому вивченню біологічних особливостей та поведінки тварин, умов їх утримання, розведення, формує в дітей гуманне та відповідальне ставлення до тварин, сприяє розвитку активності, спостережливості та самостійності.

По завершенні заходу усі відвідувачі отримали від національного природного парку солодкі смаколики, незабутні враженні і приємні емоції.