Акція “Допоможемо зимуючим птахам”

Працівники національного природного парку “Подільські Товтри” спільно з співробітниками міського еколого-натуралістичного центру та учнями шкіл міста провели акцію “Допоможемо зимуючим птахам”. Учням розповіли про птахів, які залишаться на зиму на території НПП, про те, чим їх правильно підгодовувати. Діти поділились своїми спостереженнями за зимуючими птахами та розвішали годівнички з їжею в центральному парку міста.

Активно до акції приєднались вихованці спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ст. “Славутинка” Хмельницької обл. ради. Учні 4 класу (кер. Коротнюк С.) разом з батьками виготовили чудові годівнички, які розвішали на шкільному подвір’ї, а також склали вірші, присвячені пернатим друзям.

Не стояли осторонь допомоги птахам і найменші подоляни. Співробітники НПП Дем’янова О.В., Одукалець І.О. та Борісов М.А. завітали в дитячий садок №17 «Світлячок». Вихованці прослухали цікаві розповіді про пташок, відгадували веселі загадки та повісили годівничку, подаровану працівниками НПП, в яку обіцяли кожного дня під час прогулянки підсипати зерно.

Дякуємо всім учасникам акції. Допоможемо зимуючим птахам разом!