Захід до Всесвітнього дня водно-болотних угідь

Національний природний парк “Подільські Товтри” (Хмельницька область) відзначає міжнародний День водно-болотних угідь. 2 лютого працівники національного природного парку “Подільські Товтри” провели інформаційну годину “Актуальні питання збереження біорізноманіття водно-болотних угідь міжнародного значення Кам’янецького Придністер’я” для співробітників районної бібліотеки та студентів Кам’янець-Подільського коледжу культури та мистецтв.

Провідний фахівець з екологічної освіти Дем’янова О.В. оголосила тему цьогорічного святкування Дня водно-болотних угідь “Водно-болотні угіддя для нашого майбутнього”, а також розповіла про ВБУ, що знаходяться на території НПП “Подільські Товтри” – Бакотська затока та Пониззя річки Смотрич.

Науковий співробітник Горбняк Л.Т. ознайомила слухачів із біорізноманіттям водно-болотних угідь Кам’янецького Придністер’я та висвітлила актуальні питання збереження природи цих цінних рамсарських об’єктів.

В бібліотеці оформлений інформаційний стенд для відвідувачів, присвячений всесвітньому Дню водно-болотних угідь, який буде діяти протягом місяця. Подібні стенди також діють в центральній міській бібліотеці.

Інформація про захід розміщена на сайті Рамсарської конвенції.