Анонс конкурсу “Збережемо ялинку”

НПП “Подільські Товтри” запрошують учнівську молодь міста та районів прийняти участь в конкурсі новорічної композицію, який проводиться в рамках акції “Збережем ялинку!”

Хвойні ліси – це не лише окраса нашої планети, вони відіграють велику роль у природі. Вони збагачують атмосферу киснем, впливають на створення сприятливих мікрокліматичних умов, очищують повітря та підвищують його вологість, закріплюють грунти, стоять на перешкоді вітрам. Для того, щоб виросло доросле деревце потрібно 10,15, а то і 20 років.

Ми звертаємось до всіх жителів нашого краю, школярів – збережемо лісову красуню! Спільними зусиллями зробимо все можливе для того, щоб довше росли в наших лісах пухнасті красуні-ялинки.

Пропонуємо всім талановитим і небайдужим продемонструвати свою фантазію, творчість у виготовленні штучних новорічних композицій, віночків, букетів, якими можна прикрасити оселю замість живої ялинки.

До участі в конкурсі приймаються як колективні роботи, так і роботи окремих учнів. Переможці будуть нагороджені почесними грамотами та пам’ятними дипломами. З кращих робіт буде організована виставка в музейних кімнатах НПП „Подільські Товтри”.

Роботи приймаються в офісі НПП до 25 грудня за адресою: м. Кам’янець-Подільський, площа Польський ринок, 6, кімната 22.

За додатковою інформацією звертатись:

Дем’янова Олена Вікторівна

Телефон 5-12-70, 067-778-08-46