Результати конкурсу новорічної композиції “Збережемо ялинку”

З року в рік перед Новорічними святами вирубують сотні тисяч зелених красунь, які впродовж недовгого часу є окрасою наших помешкань, неодмінним атрибутом свят. А потім засихають, знівечені викидаються на смітник. А чи замислюється хтось, скільки часу потрібно, щоб виросла гарна, пухнаста, доросла ялинка?

Можна довго сперечатися, вирубувати чи ні зелені красуні перед Новим роком, а от учасники акції “Збережи ялинку” довели, що створити відчуття свята у вашому домі можна і не нищачи природу. Вони створили чудові ялинки із різноманітних матеріалів: з льодяників, горіхів, шишок, моху, пір’я, бісеру, стрічок, паперу, навіть із звичайних макаронів. Акція організована Національним природним парком “Подільські Товтри” за сприяння міського та районних відділів освіти. Конкурс проводиться щороку напередодні новорічних свят Сьогоднішня виставка представляє 64 роботи учасників не лише з нашого міста, а й зі шкіл Кам’янець-Подільського району. Переможців ми визначали не просто за красою виробу, а за творчий підхід, оригінальність ідеї, незвичність матеріалів.

В рамках заходу з 28 грудня по 19 січня у приміщенні НПП “Подільські Товтри” проводиться виставка новорічних композицій.

Серед шкіл району:

І місце – Бординюк Анастасія, 3 кл. Баговицька ЗОШ
ІІ місце – Костюк Марія 6 кл., Великозаліська ЗОШ
ІІІ місце – Гаврилюк Ярослава, 8 кл. Нефедівська ЗОШ

Серед шкіл міста:

І місце – Григорець Богдана, 2-А, ЗОШ №12
                Каньоса Олена, 4-Б, НВК №14
                Стремінська Віолета, 3 кл.. ЗОШ-інтернат «Славутинка»
ІІ місце – Комка Юлія, 5-А, ЗОШ №12
                 Гунчак Богдана, ЗОШ №15
                Міцкевич Катерина, Костюк Діана, НВК №9
ІІІ місце – Колендзян Владислава, 3 кл.. СЗОШ №1
                  Павленко Яна, 2-А, ЗОШ №6.