Еко-табір “Дружнє коло”

10 червня 2019 року в еко-освітньому центрі НПП «Подільські Товтри» в околицях смт Сатанів працював літній екологічний табір «Дружнє коло». Працівники Парку проводили заняття у трьох напрямках: флористичний, орнітологічний та палеонтологічний.

Учні вивчали різні екосистеми. Познайомилися з різноманіттям рослинного світу. Навчалися з допомогою мірної вилки вимірювати діаметр стовбура, визначати вік дерева. Із захопленням працювали над виготовленням флораріума. Вивчали видовий склад та особливості поведінки місцевої орнітофауни та цікаві аспекти пташиного гніздування.

Також школярі поринули у захоплюючий світ доісторичних тварин, дізнались цікаві факти з їхнього життя. Особливо діткам сподобався майстер-клас з препарації скам’янілостей. Учні відчули себе шукачами річкових скарбів та з великим захопленням працювали із лотком для промивки золота. На завершення було проведено еко-квест «Цікава біота», де учні закріпили отримані знання. Учасники еко-табору отримали символічні подарунки на згадку про табір.