Круглий стіл «Сучасний стан річки Дністер. Проблеми збереження та охорони»

30 травня 2018 р. в Кам’янець-Подільській центральній районній бібліотеці в рамках відзначання Міжнародного дня Дністра відбувся круглий стіл «Сучасний стан річки Дністер. Проблеми збереження та охорони».

У заході взяли участь  співробітники НПП «Подільські Товтри» Олена Вікторівна Дем’янова – провідний фахівець з екологічної освіти; Олександра Петрівна Кучинська – завідуюча науково-дослідним відділом; Олексій Олександрович Лучков – провідний фахівець з екологічної освіти, та представник Хмельницького обласного управління водних ресурсів Роман Ігорович Бойко – інженер з використання водних ресурсів І категорії служби водних ресурсів басейну річки Дністер, працівники центральної районної бібліотеки та бібліотек-філій району. На круглому столі обговорювались питання охорони та збереження р. Дністер, співпраця в сфері поширення інформації щодо екологічних проблем місцевості та роботи природоохоронних установ. По завершенні заходу Олександра Петрівна Кучинська провела  досліди з визначення електропровідності, жорсткості та прозорості води з річки, джерела, дистильованої та водопровідної води.

Ми віримо, що проведення подібних заходів сприятиме покращенню розуміння громадськості щодо важливості збереження однієї з найбільших та наймальовничіших річок нашої країни – р. Дністер.​