Національний природний парк «Подільські Товтри» відзначає Міжнародний день Дністра

Відзначання Міжнародного дня Дністра, який запровадила НГО Українська річкова мережа в 2008 році, для НПП “Подільські Товтри” стало вже доброю традицією. Цього року в рамках цієї акції працівники НПП провели низку заходів. В дитячому оздоровчому таборі «Шанс», якій розташовано на території НПП на березі Бакотської затоки, було проведено еколого-виховний захід «Дністер – річка мого дитинства». Співробітники НПП розповіли дітям про унікальні екокомплекси р. Дністер, історію виникнення назви, легенди про величну річку Подільського краю, наприкінці провели веселу вікторину «Кращий знавець Дністра». В рамках святкування проводився конкурс малюнку та віршів, присвячених р. Дністер, найкращі роботи візьмуть участь в Міжнародному басейновому конкурсі «Барви Дністра».

9 липня волонтери Староушицької ЗОШ екологічного спрямування спільно з викладачами провели прибирання прибережних смуг р. Дністер. В результаті акції було очищено берег річки довжиною 3 км.

11 липня в Кам’янець-Подільській районній бібліотеці відбувся науково-практичний семінар «Збереження природи – справа кожного» при участі співробітників НПП «Подільські Товтри», представників Кам’янець-Подільського міжрайоного управління водного господарства, працівників центральної районної бібліотеки. На семінарі обговорювались питання охорони та збереження р. Дністер, співпраця в сфері поширення інформації щодо екологічних проблем місцевості та роботи природоохоронних установ.

Ми віримо, що проведення подібних задів сприятиме покращенню розуміння громадськості щодо важливості збереження однієї з найбільших та наймальовничіших річок нашої країни – р. Дністер.