НПП “Подільські Товтри” прийняв участь в організації Еко-фестивалю “ОтакЮшка”

10 липня 2016 р. в с. Атаки Хотинського району Чернівецької області НПП “Подільські Товтри” спільно з НПП “Хотинський” організували Еко-фестиваль “ОтакЮшка”, присвячений міжнародному Дню Дністра.

Уже вдруге даний фестиваль збирає любителів відпочити поблизу одної з найбільших річок України та долучитись до різноманітних розваг екологічного спрямування. Цього року працівники НПП “Подільські Товтри” долучились до проведення даного фестивалю, адже річка Дністер знаходиться в спільному користуванні двох сусідніх національних природних парків, а також є необхідним для асоціації Дністровських національних природних парків (НПП “Подільські Товтри”, НПП “Хотинський”, НПП “Галицький”, НПП “Дністровський каньйон”).

Близько 3 тис. людей мали змогу подивитись містечко народних майстрів, виставку знарядь для вилову риби, виставку голубів “Птахи миру”. Для дітей працював дитячий майданчик, де проводились ігри, майстер-класи, конкурси. Найочікуванішим дійством в роботі фестивалю було змагання з приготування рибної юшки “Краща юшка на Дністрі”. В змаганні брали участь 12 команд, серед яких і команда НПП “Подільські Товтри”. Після дегустації рибної юшки та за результатами голосування відвідувачів фестивалю незалежними суддями було обрано переможців. Злагодженість та позитивний настрій команди НПП “Подільські Товтри” допоміг вибороти нам одне з призових місць. Крім охочих скуштувати рибну юшку, людей веселили Тірас із мавками, вокальні колективи та водні екскурсії по р. Дністер. По закінченні фестивалю організаторами були вручені грамоти та подяки учасникам еко-фестивалю. Участь у подібних заходах сприятиме зміцненню співпраці національних природних парків у галузі охорони водного об’єкта – річки Дністер.