Перший пішов!

Перший пішов! Громади є важливим партнером у реалізації
🌿 екологічної політики на місцях.
Щорічно 7️⃣ грудня українці відзначають День місцевого самоврядування – свято народовладдя та згуртованості.
Процеси децентралізації зробили громади 👫 спроможними та самостійними у прийнятті рішень, надали можливість господарювати на своїй території та визначати ключові напрями руху.
Для виконавчої влади місцеве самоврядування, у першу чергу, партнер у втіленні реформ та виконанні стратегічних державних завдань.
❗️ Нам важлива співпраця з місцевою владою для вирішення екологічних проблем:
👉 двосторонній діалог дає можливість володіти реальною ситуацією на місцях та об’єднувати зусилля для вирішення наявної проблематики;
👉 місцеве самоврядування може більш ефективно донести до населення прості, однак важливі принципи – щодо правильного поводження з відходами, раціонального природокористування, відмови від спалювання сухої рослинності тощо;
👉 жодна реформа не може бути ефективною без сприйняття та стовідсоткової реалізації її на місцях.

  Меморандум про розвиток екологічного туризму на території НПП «Подільські Товтри» в межах Староушицької ОТГ

1.Предмет та мета Меморандуму

1.1 Предметом цього Меморандуму є тристороннє партнерство в сфері екологічного туризму на Подністер’ї в межах Староушицької ОТГ.

1.2 Меморандум підписується між Національним природним парком «Подільські Товтри», Староушицькою об’єднаною територіальною громадою та Агенцією сталого розвитку «АСТАР».

1.3 Сторони працюють над створенням умов для розвитку регульованого туризму і відпочинку на території Парку з метою популяризації охорони природи, підвищення екологічної освіти населення та запобігання заподіянню шкоди природним комплексам і об’єктам.