Семінар-практикум «Організація і проведення науково-дослідницької та практичної природоохоронної роботи з дітьми на заповідних територіях»

20 лютого 2019 року на базі Хмельницького еколого-освітнього центру учнівської молоді відбувся обласний семінар-практикум працівників районних відділів, міських управлінь освіти, об’єднаних територіальних громад, відповідальних за еколого-натуралістичну роботу, вчителів опорних шкіл «Організація і проведення науково-дослідницької та практичної природоохоронної роботи з дітьми на заповідних територіях».

Зі змістовними доповідями виступили Василь Васильович Климчук (директор ХОЕНЦУМ), Лілія Анатоліївна Мирна (методист біології та екології ХОІППО), Людмила Григорівна Любінська (завідувач кафедри біології та методики її викладання КПНУ), Микола Дмитрович Матвеєв (декан природничого факультету, доцент кафедри біології та методики її викладання КПДУ), Андрій Володимирович Сасюк (директор НПП «Мале Полісся»), Микола Андрійович Зведенюк (керівник зразкового учнівського лісництва Пліщинської ЗОШ I-III ст. Шепетівського району), Валентин Давидович Говорун (вчитель біології Хмельницького колегіуму імені В.Р. Козубняка), Тетяна Олександрівна Янюк (завідувач методкабінетом управління освіти Красилівської РДА), Володимир Олександрович Новак (вчитель біології Голосківської ЗОШ I-III ст. Летичівського району). В роботі семінару-практикуму також взяла участь Марина Василівна Юрченко, провідний фахівець з екологічної освіти НПП “Подільські Товтри”, яка розповіла про дослідницько-натуралістичну роботу вчителів та юних екологів ліцею на теренах НПП “Подільські Товтри”.

На завершення роботи семінару-практикуму Василь Васильович Климчук наголосив, що співпраця освітян та науковців – це запорука успішності природоохоронної, природничо-краєзнавчої та дослідницько-натуралістичної роботи школярів і юннатів.