У Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України було організовано та проведено онлайн засідання Координаційної ради, яку очолив заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України, Олександр КРАСНОЛУЦЬКИЙ.

До Всесвітнього дня водно-болотних угідь у Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України було організовано та проведено онлайн засідання Координаційної ради, яку очолив заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України, Олександр КРАСНОЛУЦЬКИЙ.
З вступним словом виступили Михайло ХОРЄВ, заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України та Едуард АРУСТАМЯН, директор Департаменту природно-заповідного фонду та земельних ресурсів.
Працівники НПП «Подільські Товтри» також долучилися до урочистого засідання Координаційної ради з питань збереження, збалансованого використання та відновлення водно-болотних угідь України.
Під час заходу було обговорено ряд актуальних питань:
🌊Микола СТЕЦЕНКО, Голова Асоціації природоохоронних територій України виступив з темою «Історія приєднання України до Рамсарської конвенції».
🌊 Про основні результати та завдання щодо впровадження Рамсарської конвенції в Україні доповідав Григорій ПАРЧУК, начальник відділу координації наукових досліджень, еколого-освітньої та рекреаційної діяльності природно-заповідного фонду та земельних ресурсів Департаменту природно-заповідного фонду та земельних ресурсів Міндовкілля України. 🌏Цікавою та змістовною була доповідь Тетяна Кузьменко (Українське товариство охорони птахів), яка ознайомила слухачів із Станом Рамсарських угідь Поліського і Карпатського регіонів.
🌎Олеся ПЕТРОВИЧ, керівниця проекту INSURE WWF-Україна продемонструвала тенденції зміни екологічного статусу Рамсарських угідь, зокрема під впливом кліматичних чинників, та необхідність запровадження заходів з адаптації до зміни клімату.
🌊Природоорієнтовані рішення для адаптації до зміни клімату та вирішення соціо-економічних проблем запропонувала Наталі ПУТІЛЬНІК, асистент проєкту INSURE WWF-Україна.
Про природоорієнтоване рішення для адаптації до зміни клімату та виконання Національно визначеного внеску розповідала Дар’я БОЛДАРЄВА, менеджер проектів напряму «Вода» WWF-Україна.