Україна без сміття. Мрія чи реальність?

Такою була тема зустрічі, що відбулась 23 січня 2019 р. на базі Староушицького ліцею в приміщенні еколого-освітнього центру, створеного за підтримки посольства Канади в Україні. Представники ГО «Україна без сміття» Катерина Хоменко та ГО «Український центр європейської політики» Любов Акуленко в рамках проекту «Співпраця ОТГ в питанні поводження з побутовими відходами» за підтримки Британського посольства завітали до учнів.

Цікаво та з ентузіазмом за круглим столом обговорювалися питання запровадження культури та етики сортування сміття в Хмельницькій області.

У розгляді важливих питань та завдань взяли участь заступник голови Староушицької ОТГ Василь Горбняк, начальник відділу ВОКМСТ Наталія Бичок, начальник комунального підприємства «Відродження» Олег Гуменюк, керівники та вчителі Староушицького, Грушківського та Подільського ліцеїв.

Як результат – багато позитиву та рішучості працювати так, щоб налагодити в нас процес сортування сміття. Ми всі розуміємо актуальність та необхідність збереження чистоти довкілля, особливо на природоохоронній території Подільських Товтр.