Урок екологічних знань в Нігинській ЗОШ І-ІІІ ст.

22 січня 2019 р. фахівці з екологічної освіти НПП “Подільські Товтри” були запрошені в Нігинську ЗОШ І-ІІІ ст. з метою проведення екологічного уроку в рамках заходів до тижня географії. Провідний фахівець з екологічної освіти Дем’янова Олена ознайомила учнів 5-11 класів із ландшафтним різноманіттям Національного парку, з історією його створення та унікальністю товтрового пасма.

Оскільки захід відбувався напередодні Всесвітнього дня водно-болотних угідь, який відзначатиметься 2-го лютого, працівниками Парку було проведено пізнавальну лекцію про Рамсарську конвенцію. Учні дізнались, що на території парку є 2 водно-болотних угіддя міжнародного значення, які охороняються Рамсарською конвенцію, а саме: Бакотська затока та Пониззя річки Смотрич. Присутні були вражені, дізнавшись про цінність та унікальність цих об’єктів в першу чергу як місць перебування водоплавних птахів. Провідний фахівець з екологічної освіти Борчук Валентина ознайомила учнів з тваринним та рослинним світом “Подільських Товтр”. Також школярі взяли активну участь в екологічній вікторині, та за вірні відповіді отримали листівки і буклети.

Працівники відвідали місцевий краєзнавчий музей, в якому висвітлена історія села Нігин. А особливо працівників Парку вразила художня робота місцевого вчителя фізкультури, на якій зображенні Подільські Товтри.

Подібні заходи сприяють створенню позитивного іміджу установи, підвищують рівень екологічної свідомості підростаючого покоління, виховують почуття поваги та любові до природи рідного краю її збереження та охорони.