Увага конкурс!

Національний природний парк “Подільські Товтри” традиційно проводить конкурс дитячої творчості “Мій весняний букет”.

Цей захід проводиться в рамках акції «Збережемо первоцвіти». Ми пропонували учням створити букет ранньовесняних квітів з будь-якого матеріалу, що дозволяє фантазія: бісеру, паперу, тканини, пластикового посуду та інше.
Частину Ваших чудових робіт ми встигли отримати до періоду оголошення карантину. УВАГА! Для тих, хто не встиг подати роботи, але бажає взяти участь у конкурсі, повідомляємо: що конкурс продовжено до 25 квітня.
Фото робіт можна подавати на електрону скриньку: npptovtry@ukr.net з поміткою «Конкурс», не забуваємо вказати автора, клас та школу. Фото робіт будуть розміщенні на сайті НПП https://www.npptovtry.org.ua та на фейсбук сторінці https://www.facebook.com/npptovtry.org.ua і будуть оцінені учасниками спільнот. Підсумки конкурсу та оголошення переможців будуть проведені по закінченню карантину. Бажаємо всім здоров’я! Залишайтесь вдома!

За додатковою інформацією звертатись:
Гаврилова Тетяна Вікторівна, телефон: 0960130632
Лучков Олексій Олександрович, телефон: 0731093856

Один коментар до “Увага конкурс!”

  1. Президент України Верховна Рада України Урядовий портал 1545 Урядова гаряча лінія Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України З метою привернення уваги роботодавців і працівників до питання створення належних умов праці, сприяння впровадженню на підприємствах України сучасних методів управління охороною праці, за ініціативи Державної служби України з питань праці з 2017 року проводиться Всеукраїнський огляд-конкурс на присвоєння звання „Краще підприємство з охорони праці”.

Коментарі закриті.