Всесвітній день води в Гораївській ЗОШ

22 березня 2018 року в Гораївській ЗОШ І-ІІ ст. відбувся загальношкільний еколого-освітній захід, присвячений Всесвітньому дню води.

Захід організували та провели провідні фахівці з екологічної освіти Національного природного парку «Подільські Товтри» Інна Одукалець, Олена Дем’янова та Роман Бойко, інженер служби водних ресурсів басейну р. Дністер Хмельницького обласного управління водних ресурсів.

Учні школи дізнались багато цікавих фактів про водні ресурси планети та водні багатства НПП «Подільські Товтри». Співробітники Парку висвітлили питання щодо проблем збереження та раціонального використання водних ресурсів.

Діти із задоволенням брали участь у екологічному квесті «Вода! Ти саме життя», під час гри мали можливість використати отриманні знання та проявити свої здібності, кмітливість, вміння працювати в команді.

Також в рамках заходу було проведено нагородження переможниці Міжнародного конкурсу «Барви Дністра» учениці Гораївської школи Левчук Оксани.

Незважаючи на те, що у сільській школі навчається всього 28 учнів, усі вони прагнуть знань та беруть активну участь у природоохоронній та еколого-освітній роботі на теренах НПП «Подільські Товтри». Хочеться зазначити, що багато випускників цієї школи, зокрема, Леся Горбняк-Юліна, вже кандидат біологічних наук, та Роман Бойко, інженер служби водних ресурсів, – пов’язали своє життя із роботою у сфері вивчення та охорони природних цінностей. Директор школи Гакман Галина Степанівна та педагогічний колектив пишається своїми випускниками і результатами своєї педагогічної діяльності.