Всеукраїнський зліт юних лісників на Хмельниччині

Національний природний парк “Подільські Товтри” (Хмельницька обл.) 10 вересня прийняв участь в роботі ІХ Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, який проводився на базі державних лісогосподарських підприємств та закладів освіти Хмельницької області впродовж чотирьох днів. Участь у заході взяли учні-переможці обласних зльотів учнівських лісництв, їхні керівники та представники базових лісогосподарських підприємств із 22 областей України.

Юних лісівників на урочистому заході, який проводився на території Кам’янець-Подільського міського еколого-натуралістичного центру привітав заступник директора НПП “Подільські Товтри” в.о. головного природознавця Мартинюк Ю.І. та старший науковий співробітник, доктор біологічних наук Любінська Л.Г. Побажали учасникам зльоту успіхів та натхнення, а також перемог не лише у сьогоднішніх змаганнях, а й в подальших випробуваннях.

Учасників зльоту вітали юні лісівники Кадиївецького учнівського лісництва та учні Кам’янець-Подільської школи верхової їзди. Далі дітей чекали цікаві екскурсії в міський ботанічний сад та архітектурний заповідник “Кам’янець”.