2 лютого – всесвітній День захисту водно-болотних угідь

В рамках заходів із збереження водно-болотних угідь проведено науково-практичний семінар для студентської молоді “Управління водно-болотними угіддями. Наука та практика впровадження біотехнічних заходів”, яку спільно організували науково-дослідний відділ Національного природного парку “Подільські Товтри” та природничий факультет Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

4 лютого до дня водно-болотних угідь у відділі краєзнавства Кам’янець-Подільської міської бібліотеки ім. Затонського проведена інформаційна година з керівниками установ галузі культури міста. Проведені еколого-просвітні заходи в школах міста та районів території парку, Кам’янець-Подільському ЕНЦУМі, дитячому міському осередку “Екологічна варта”.

У вищому професійному училищі проведено тиждень екології до дня водно-болотних угідь.

Для відзначення Дня водно-болотних угідь у ДПТНЗ «Кам’янець-Подільському ВПУ» членами гуртка «Екологія і місто» під керівництвом викладача біології Жмурко Олени Георгіївни було проведено:

1. Захист учнівських проектів.
2. Гра «Поле чудес» під назвою «Знавці природи».
3. Виготовлення листівок-закликів щодо охорони водно-болотних угідь рідного краю.

В рамках святкування всесвітнього Дня захисту водно-болотних угідь на базі Свіршковецької ЗОШ I-III ст. працівниками НПП «Подільські Товтри» та вчителями школи був проведений відкритий захід, присвячений цій події. В ході проведення заходу учням було прочитано лекцію про історію виникнення Дня захисту водно-болотних угідь, ознайомлено з метою підписання конвенції про їх захист, заслухано розповіді учнів про місцеві водні угіддя та їх мешканців. На закінчення зустрічі було переглянуто відеопрезентацію НПП «Подільські Товтри».