Всесвітній день водно-болотних угідь 2016

НПП «Подільські Товтри» запрошує активну молодь взяти участь у конкурсах малюнку та фотографії на тему «Водно-болотні угіддя в житті людини», що присвяченні відзначенню Всесвітнього дня водно-болотних угідь. Конкурс буде тривати від 2 лютого до 2 березня 2016 року.

У конкурсі малюнку можуть брати участь учні віком до 15 років. Формат виконання – вільний. У фотоконкурсі можуть взяти участь молоді люди віком від 15 до 24 років. Учасники конкурсів будуть відзначенні та нагородженні пам’ятними призами – магнітиками на холодильник та листівками із зображенням водно-болотних угідь національного природного парку «Подільські Товтри».

Свої роботи можете надсилати на електронну адресу [email protected], з позначкою «на конкурс», або передати в офіс НПП «Подільські Товтри» в Кам’янці-Подільському, площа Польський ринок, 6 (Старе місто, між готелем “Гетьман” та школою № 1).

Також молодь віком від 15 до 24 років може взяти участь в фотоконкурсі від Секретаріату Рамсарської конвенції. Переможець конкурсу виграє квиток на літак до відомого водно-болотного угіддя, люб’язно наданий організацією Star Alliance Biosphere Connections, а також інші призи будуть надані авторам кращих фотографій. Для цього завантажте до 3-х фото на сайт Всесвітнього дня водно-болотних угідь: www.worldwetlandsday.org.